Tonomár Mónika adatlapja
Tonomár Mónika

Bemutatkozás

Egy szigetközi kis faluban, Darnózselin születtem. Biatorbágyra 2004-ben költöztünk kedvesemmel és azóta nagyon megszerettük új otthonunkat. Ma már két fantasztikus gyerkőccel együtt éljük vidám életünket.
A fotózásba a SZIF-en szerettem bele, ahol az egyik tanárunk fekete-fehér labort működtetett az alagsorban, és néhány lelkes diákot beavatott az előhívás misztériumába. Akkor még egy Prakticával próbálkoztam A hívó szagát annyira megszerettem, hogy jelentkeztem a Práter utcai fényképész szakiskolába, ahol szakképesítést szereztem.
Egy ideig tagja voltam a Győri Fotóklubnak, de az iskola miatt Bp-re kellett költöznöm. Egy barátom vállalkozásában közel 7 évig esküvői fotókat készítettem. Az elmúlt 5 évben inkább csak a családi eseményeket örökítettem meg Canon EOS 400D-s gépemmel.
Lassan már megértik a gyerekek is, hogy egy jó téma miatt anyára várni kell, és lehetőségem lesz újra megörökíteni azt a sok szépséget, ami körülvesz bennünket, úgy ahogy én látom.

Sikerek

Biatorbágy V. fotópályázat