Szabolcs Eszter adatlapja
Szabolcs Eszter

Bemutatkozás

Valamikor régen, gyerekkoromban édesapámmal együtt fotóztunk fekete-fehér-ben, ő tanított meg laborozni a kis házi fürdőszobai „műhelyben”.Azóta sok-sok év telt el, közben azért néha fényképeztem a gyerekeimet, családi eseményeket, építkezéseket………Most, a nyugdíjas éveimben, amióta Budapestről kiköltöztem Pátyra,-elvonulni a természetbe címszó alatt-kezdtem a világot jobban felfedezni, hogy mennyi szépség vesz körül, amit szeretnék megörökíteni, s talán átadni másoknak is. Elvégeztem két alapfokú fotóstanfolyamot, részt vettem több fotós werkshop-on.Majdnem mindenevő vagyok, de elsősorban a kertemben lévő növényeket fotózom makro-ban, az utazásaim során a tájképek és az idegen kultúrák emberei érdekelnek……..meg még sok minden más.2015. óta vagyok a Biatorbágyi Fotóklub tagja, nagyon sok inspirációt kaptam már tőlük, hazai pályázatokon indulok, ahol is minden évben van pár elfogadásom.

Alapadatok

Szabolcs Eszter