Ott László adatlapja
Ott László

Bemutatkozás

70-es évek elején kezdtem fotózgatni, ami elsősorban családi események,a környezetem és kirándulások fényképezésével telt el, közben a fekete-fehér filmek házilagos laborálásába is belekóstoltam. 2002. óta digitális gépekkel, fotózóm. A kis kompaktok után 2010-re beruháztam egy Konika Minolta 5D-re. Ezzel együtt merült fel bennem, a fotós barátaim képeit látva – akik közül már több elismert tagjai a Biator-bágyi Fotóklubnak, hogy ennek tevékenységnek roppant mélységei vannak, és én ennek a tudásnak szeretnék a közelébe kerülni. Jelenleg egy Sony SLT 65-ös géppel, és a fotós barátaim segítségével, valamint a klubhoz történő csatlakozással pró-bálok a fenti célomhoz közelebb kerülni. Szeretek kirándulni, utazni ezzel kapcsolatban a természetet, szép tájakat fotózni.

Sikerek

2. Így látom a világot - Győr