Horváth Erzsi adatlapja
Horváth Erzsi

Bemutatkozás

Születésem óta élek Biatorbágyon, ahonnan soha nem vágyódtam el. Régóta érdekel a fotózás, a jó fotótémán megakad a szemem, de a technikai kivitelezésben van gondom. Talán a legnagyobb, hogy manapság ritkán fotózok. Egy "őrült fotós" életem párja, akinek próbálom a szárnyalását nem korlátozni (ha már követni nem tudom). Ő biztat a fotózásra, de még ellenállok (szerinte). Talán most, hogy a klub tagja lettem! Imre és Kata lányom már mondogatja, hogy előbb-utóbb "villantani" kellene nekem is. Látva, (illetve hallva) a csapat lelkesedését egy-egy fotóstúra után előbb-utóbb kihozzátok belőlem is a túrafotóst. A makrózás "fizikai" korlátaim miatt nem igazán hoz lázba. A sport fotózása túl gyors, a portré a nagy technikai tudás híján nem jön össze. Marad a tájkép és az unokák fényképezése...

Sikerek

I. Budapest Nemzetközi Digitális Fotópályázat (FIAP 2011 / 164)
   Fekete-fehér: Ellenpont

Fotóművészeti Nyári Egyetem házi pályázata, Veszprém