Czirbesz Krisztina adatlapja
Czirbesz Krisztina

Bemutatkozás

Életem első 35 évét Biatorbágyon éltem. Sajnos, mire megalakult a fotóklub, és érdemben is tagja lehettem volna, elköltöztem egy másik országba. Így távkapcsolatban élünk, a fotóklub és én.
Horváth Imre, a fotóklub elnöke, az én drága ex-főnököm fertőzött meg a fotózás szeretetével. Amikor újabbra cserélte Canon 350D gépét, megvettem tőle, ezzel elindultam a lejtőn…
Próbálom megtanulni, hogyan kell szakszerűen használni a fényképezőt, és tudatosan igyekszem fotózni. Még abban a stádiumban vagyok, hogy mindent mindenhol fényképezek és válogatom a jókat. Amiből egyre több van. Persze, a profi, beállított, előre gondosan megtervezett, hiper-szuper csúcsképektől még messze vagyok, de azt hiszem, nem tűzök ki magam elé ilyen elérhetetlen célokat.
Nemrég megvettem álmaim gépét, egy Canon 600D-t, amelyhez gyűjtögetem a kiegészítőket (objektív, állvány, szűrők, derítők stb.), már csak az idő az a tényező, amelynek híján vagyok ahhoz, hogy világhírű fotóművész legyek :)

Sikerek

The 4th Great British Small Print Circuit (FIAP 2012/036-039), England
Carlisle International Exhibition of Photography (FIAP 2012/036)