Bergh Sándor dr. adatlapja
Bergh Sándor dr.

Bemutatkozás

Általános iskolai évek végén kezdtem a fekete-fehér fotózást. Gimnáziumi évek alatt tanultam meg és gyakoroltam a hívást és nagyítást saját berendezéssel „fürdőszobalaborban”. Ezt követően nyílt lehetőség a színes diák és színes papírképek készítésére, melyeket azonban már nem magam laboráltam, csupán kereteztem. Gyermekem születésekor kezdtem el családi és utazási videók (Video 8) készítését. 2007-ben kezdtem el az átállást a digitális fotózásra. Úgy fotográfiailag mint informatikailag sok tanulni valóm, fejlődni valóm van, amit előző fotóklub tagságom csak korlátozott mértékben tett lehetővé. Jelenlegi szakmai elfoglaltságom (dolgozó nyugdíjas) mellett erre tudok megfelelő időt fordítani. Előzetes tájokozódásom szerint a Biatorbágyi Fotóklub-ban a kívánt ütemű fejlődésemre lehetőség van. A fotográfia valamennyi területe érdekel, azonban elsősorban a portrézás, színpadi fotózás, esemény fotózás, épületfotográfia, tárgyfotózás és természetfotózás érdekel.

Sikerek

Prizmakarika „Szemben” pályázat
     Zivatar után
2016