naturArt Természetfotós Fesztivál

naturart 2019A NaturArt hagyományos Természetfotós Fesztiválját ez évben február 16-án rendezik meg Budapesten, a Corvin Művelődési Házban. Idén az a megtiszteltetés érte klubunkat a Magyar Természetfotósok Szövetsége részéről, hogy bemutatkozási lehetőséget kaptunk ezen a patinás rendezvényen.

14:45-től Niksz Gyula, klubunk elnöke mutatja be csapatunkat a klubéletről szóló rövidfilmmel, majd a legsikeresebb természetfotóinkból vetít le néhányat. Nem maradhat ki a műsorból a Jeges lencsék című film, mely négy társunk tavalyi Bajkál-tavi túráján készült. Ezt követően két természetfotós klubtársunk, Maráczi László és Kércz Tibor tart néhány perces előadást munkásságukról, és persze bemutatnak sok gyönyörű fotót is. Reméljük, bemutatkozásunkkal sokaknak szerzünk élményteli perceket.

A fesztivál részletes programja és a fontosabb információk a naturArt oldalán olvashatók.